Jak się nosi pończochy

Jak się nosi pończochy

Moda i styl 9 miesięcy temu Dodane przez 0 komentarzy

Idziesz w miejsce gdzie chcesz poczuć się wyjątkowo i niezwykle seksownie? Pończochy będą idealnym pomysłem, ale nie wszystkie kobiety wiedzą jak je nosić.

Co raz to więcej kobiet ubiera pończochy czy to pod sukienkę czy nawet pod krótkie spodenki. Dla mężczyzn to dobra wiadomość biorąc pod uwagę, że kiedyś kobiety częściej nosiły ten element garderoby niż dzisiaj. Możesz o tym przeczytać w historii pończoch.

Dlaczego pończochy to dobry wybór

Są o wiele bardziej pociągające dla mężczyzn niż zwykłe rajstopy, wspaniale wysmuklają nogi oraz nie ma problemu z rozmiarem tak jak w przypadku rajstop gdzie często występuje problem z niedopasowaniem do sylwetki. Nieważne czy to są do pasa czy też samonośne pończochy zawsze będą wygodniejsze, pod warunkiem dobrania odpowiedniego rozmiaru.

Sprawdź: jakie są rozmiary pończoch

Jak nosić pończochy

To nie jest wcale tak skomplikowane, najważniejsze jest wygoda. Jedne kobiety wolą kiedy manszeta(opaska lub koronka) jest prawie w kroku, inne zaś wolą kiedy jest dosyć nisko. Najważniejsze w noszeniu pończoch jest to, aby manszeta nie wystawała przed sukienką. Czyli ma być praktycznie zasłonięta. Niestety w ten sposób zasłaniamy bardzo erotyczną część pończoch, ale dzięki temu możemy ją pokazać osobie, której chcemy to właśnie pokazać.

Sprawdź koniecznie nasze pończochy!

Pończochy samonośne - jak nosić

Pończochy samonośne jak sama nazwa wskazuje nie potrzebuje żadnego pasa do ich noszenia. To wszystkie dzięki paskom z silikonu wklejonym po wewnętrznej stronie manszety. Osoby uczulone na silikon powinny szukać pończoch samonośnych, które są na gumce.

Niestety osoby o grubszych udach mogą mieć problem ze znalezieniem odpowiednich pończoch. Co prawda na rynku są dostępne pończochy XXL, ale nie zawsze można trafić w odpowiedni rozmiar. Zbyt mały rozmiar będzie powodował powstanie fałdki nad pończochą, a zbyt duży spadanie jej z nóg.

Do najbardziej seksownych pończoch możesz zaliczyć pończochy ze szwem, pończochy z białą koronką lub czerwona koronką.

Pończochy do pasa – jak nosić

Pończochy do pasa cieszą co raz to większym zainteresowaniem, dzięki swojej praktyczności oraz tym, że łatwiej dopasować pończochę do wzrostu czy grubości uda. Dzięki temu, że nie posiadają gumki czy silikonu wylewająca się fałdka to już nie problem.

Pasy do pończoch są najczęściej regulowane, więc czy osoba wysoka czy o bardziej krągłych kształtach nie powinna mieć problemu z dopasowaniem wysokości pończochy. Czasami są trudności w przypięciu pasa do pończoch, ale kilka minut treningu i każda osoba sobie powinna z tym poradzić. Najpierw polecam pobawić się żabką z pasa do pończoch, aby się dowiedzieć jak faktycznie one działają.

Jeśli z jakiegoś powodu nie przekonałaś się do pończoch to jest też rozwiązanie dla Ciebie. Na rynku jest coś takiego jak rajstopy imitujące pończochy lub rajstopy z dziurką w kroku.

Tagi

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje