Jak przechowywać zabawki erotyczne

Jak przechowywać zabawki erotyczne

Zabawki i gadżety erotyczne 9 miesięcy temu Dodane przez 0 komentarzy

Czy kiedykolwiek chciałaś złapać za swoją ulubioną zabawkę, zapomnieć o całym męczącym dniu w pracy i ponieść się rozkoszy i przyjemności? Grzebiesz w szafie w poszukiwaniu odpowiedniego gadżetu na frustujący dzień i nagle odkrywasz, że jest pokruty kurzem lub że wsadzone baterie już dawno temu padły a nie masz zapasowych... Taka sytuacja może się zdarzyć każdemu, ale warto wyrobić w sobie pewne dobre nawyki, aby takie sytuacje nie zdarzały się dość często, bo nic nie wkurza tak jak szoforowanie zabawek po takim dniu.

Niektóre zabawki potrafią sporo kosztować i warto ja zabezpieczać w odpowiedni sposób, nie tylko aby pominąć etap jej szorowania, ale także aby posłużyły nam trochę dłużej niż kilka przyjemnych wieczorów. Odpowiedni nawyki i czynności pozwolą szybciej oddać się błogości i zapomnieć o problemach, oto niektóre porady jak przechowywać swoje gadżety erotyczne.

Umyj swoje gadżety zanim je odłożysz

Higiena zabawek erotycznych jest najważniejszą kwestią podczas ich korzystania. Dzięki odpowiedniej higienie unikniesz różnych niepożądanych infekcji.

Zobacz więcej: czyszczenie zabawek i gadżetów erotycznych

Zadbaj o swoje baterie

Nie wszystkie urządzenia korzystają z baterii, ale te które korzystają to powinnaś zawsze po zabawie wyjąć. Zostawione baterie mogą się wylać w takim urządzeniu i może się okazać, że gdy będzie potrzebne to całkowicie nie będzie zdatne do użytku. Niestety baterie lub akumulatorki, które nie są zbyt często używane potrafią się samoczynnie rozładowywać. Warto mieć pod ręką naładowany zapas. Przechowywać baterie można bez problemu w specjalnych pojemnikach na baterie. Zazwyczaj w jednym pojemniku mieści się około 4 sztuk baterii AA. Taki pojemnik na baterie odłożony gdzieś w szufladzie nie będzie przecież wzbudzał podejrzeń do czego są używane.

Gorzej jest z urządzeniami takimi jak wibratory z wbudowanym akumulatorem. W tym wypadku należy takie urządzenie po zakończonej zabawie i umyciu naładować przed jego schowaniem.

Zapakuj swoje gadżety

Gadżety luzem w szafie lub szufladzie z bielizną to nie jest dobry pomysł. W szufladzie lub gdzieś rzucone gadżety w półce mogą zbierać kurz, pył czy nawet sierść, która w tej szufladzie może zalegać. To nie jest na pewno to, co chciałabyś zbliżać do miejsc intymnych. Lepszym rozwiązaniem są specjalne worki na gadżety erotyczne, które bez problemu można wkładać do zamykanych plastikowych pudełek. Gadżety są zamknięte, nie zbierają kurzu, a kolorowe woreczki mogą być oznaczeniem dla Ciebie co znajduje się w woreczku. Koszt nieduży, a pozytywów z tego rozwiązania jest naprawdę dużo.

 

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje