Miłość i pożądanie to jedne z największych darów, jakimi ludzkość została obdarzona. W związkach jednak ten drugi aspekt zostaje z czasem stopniowo przygaszany, szczególnie gdy panuje w nim monotonia. Jednak wystarczy wprowadzić do sypialni lekki powiew świeżości, aby podsycić gasnący płomień pożądania. Służyć może temu między innymi bielizna erotyczna, a jednym z hitów jest tutaj bodystocking.

Bodystocking – czym jest?

Bodystocking to nic innego, jak rodzaj bielizny w formie kombinezonu, który okrywa tułów oraz nogi, a czasem także ręce. Wykonany on może być z różnych materiałów, a dzięki swej naturze występuje w niezliczonej wręcz ilości wariantów. Projektanci bielizny damskiej osiągają często wyżyny artyzmu i kreatywności przy tworzeniu kolejnych wariacji bodystockingu.

Niektóre z nich zakrywają znajdujące się pod nimi ciało, jednak są takie, które są niemal przezroczyste lub wykonane są z siatki i w związku z tym również odsłaniają ciało. Poszczególne modele bodystockingu różnią się przede wszystkim dystrybucją pustych przestrzeni, co daje paniom ogromne możliwości w zakresie podkreślenia atutów swojej sylwetki, a także zamaskowania pewnych jej aspektów, które te uważają za mankamenty. W bodystockingu niemal każda z nich może wyglądać ponętnie, niezależnie od typu sylwetki i sprawdzi się on w takim samym stopniu zarówno u pań szczupłych niczym gałązki, jak i tych, których kształty są obfite.

Chociaż istnieją rozmaite wariacje bodystockingu, mogące być wykonane z jednolitego materiału, koronki, czy siatki, charakteryzujące się różnym umiejscowieniem pustych przestrzeni, wspólną cechą różnych modeli tej bielizny jest otwór w kroku.

Bielizna rozpalająca zmysły mężczyzn pod strzechami Polek

Bodystocking nie jest w naszym kraju jeszcze tak popularny, jak na Zachodzie, a bardzo długo kojarzył się mieszkankom kraju nad Wisłą z przemysłem porno. Obyczaje jednak dość szybko się zmieniają, a ta erotyczna bielizna, która była uważana za ekstrawagancję i za coś niestosownego, dzisiaj staje się hitem w sklepach pończoszniczych.

Polki w końcu doceniły zalety bodystockingu, śmiało wykorzystując go w miłosnych podbojach. Wiele pań zauważyło korzystny wpływ tej bielizny na pożycie ze swoimi partnerami. Temperatura w sypialni musi wzrosnąć, kiedy noszą one bodystocking, jednak ten powinien być odpowiednio dobrany. Kupując go po raz pierwszy, dobrze jest przeanalizować swoją sylwetkę i zastanowić się, które jej aspekty chce się podkreślić i czy są może takie, które chciałoby się nieco zamaskować.

Sprawdź jakie bodystocking oferujemy!

W wielu sklepach pończoszniczych oraz w innych punktach, w których można kupić bodystocking, można uzyskać fachową poradę dotyczącą doboru odpowiedniego modelu, jednak jeżeli chcemy kupić bodystocking, by rozpalić zmysły i oczarować konkretnego faceta — czy to męża, czy chłopaka — warto jest czasem spytać się i jego o zdanie, chociaż wiele pań czuje opory przed przeprowadzeniem wywiadu dotyczącego postrzegania ich figury przez partnerów. Podstawą związku powinna być jednak otwarta i szczera komunikacja, i nie powinny istnieć tu tematy tabu.

Ilość modeli bodystockingu przywraca o zawrót głowy, jednak w tym przypadku ta różnorodność jest jak najbardziej pożądana, a coraz więcej pań kupuje wiele rozmaitych modeli tej bielizny, aby powiew świeżości w sypialni był jeszcze intensywniejszy. Ceny najtańszych modeli zaczynają się już od około 25 złotych, jednak istnieją też modele luksusowe i niezwykle gustowne. Panie, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z tą bielizną, mogą kupić jeden lub kilka tańszych modeli, aby zobaczyć, jak w praktyce optycznie wpływają one na ich figurę. Później, bedąc już wyposażonymi w tę wiedzę, mogą znaleźć droższe odpowiedniki.

Warto dać szansę temu typowi bielizny, by przekonać się o tym, jakie cuda może zdziałać podkreślenie swoich atutów. Bodystocking wpływa jednak nie tylko na mężczyzn, lecz także (a może nawet przede wszystkim) na noszące go panie, które w nim czują się znacznie pewniej i emanują erotyzmem, a to, co wewnątrz, przekłada się na to, co na zewnątrz. Po założeniu bodystockingu panie stają się śmielsze, bardziej otwarte, w większym stopniu akceptują same siebie i w większym stopniu skore i gotowe są do miłosnych uniesień, eksplorując często nieodkryte wcześniej pokłady własnej seksualności.