Jak dobrać kulki gejszy

Jak dobrać kulki gejszy

Porady 6 miesięcy temu Dodane przez 0 komentarzy

Kulki gejszy są idealnym gadżetem dla kobiet, które dbają o swoje zdrowie oraz uwielbiają czerpać jak najwięcej przyjemności z seksu. Po więcej informacji zapraszam Ciebie do innych naszych artykułów gdzie są dokładnie opisane pozytywne aspekty ćwiczeń mięśni Kegla:

Jak wybrać odpowiednie kulki gejszy?

Na początku musisz pamietać, że ćwiczenia mięśni Kegla nie trwają zbyt długo. Kilkanaście minut dziennie spokojnie powinno wystarczyć, ale jeśli wybierzesz nieodpowiednie kulki możesz szybko się zniechęcić jeżeli będzie zbyt ciężko jest utrzymać w pochwie.

Nie ma uniwersalnych kulek z których będzie można korzystać od początku do końca. Głównymi parametrami z pewnością są budowa, rozmiar oraz waga kulek podczas ich dobierania.

Jakie kulki gejszy na początek?

Podstawowe kulki gejszy składają z jednej, dwóch lub czasami nawet z trzech połączonych ze sobą kulek. Jedna kulka służy dla początkujących kobiet, które nie doświadczyły naturalnego porodu lub operacji chirurgicznej. Często jest to jedna, ale za to większa kulka o mniejszej masie dedykowana dla osób, które nigdy nie trenowały mięśni Kegla.

Dla kobiet, które niedawno urodziły lub miały wykonywany zabieg chirurgiczny, który mógł nadwyrężyć mięśnie pochwy najlepsze będą podwójne kulki gejszy.

Sprawdź koniecznie nasze kulki gejszy!

Jaki będzie najlepszy rozmiar kulek?

Jeżeli jeszcze nigdy nie korzystałaś z kulek gejszy to powinnaś szukać kulek o wymiarach większych niż 3,5 cm. Nie warto bać się większych rozmiarów kulek gdyż pochwa jest na tyle elastyczna, że bez problemu dostosuje się do większych kulek.

Jaka waga kulek?

Na początku warto wybierać te kulki, które są stosunkowo lekkie. Czyli takie gdzie suma wagi kulek jest mniejsza niż 60g. Z czasem kiedy przyjdą pierwsze efekty ćwiczeń należy powoli zwiększać wagę kulek, aby ćwiczenia były bardziej efektywne.

Większa waga kulek na samym początku może być zniechęcająca do dalszych ćwiczeń z powodu ich często wypadania.

Co jeszcze będzie potrzebne do ćwiczeń mięśni Kegla?

Same kulki gejszy mogą nie być wystarczające do ćwiczeń. Wkładanie dużych kulek gejszy może być nieco bolące. Pomocne z tym celu z pewnością będą lubrykanty. Jeżeli wybrałaś kulki wykonane z bezpiecznego silikonu to do aplikacji kulek gejszy użyj lubrykantów na bazie wody, gdyż lubrykanty na bazie silikonu mogą uszkadzać delikatną powierzchnię kulek.

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje