Doświadczone pary coraz częściej mają problemy w łóżku. Okazuje się, bowiem że seks nie jest już tak ekscytujący jak na początku znajomości. Partnerzy są znudzeni swoimi ciałami, co niestety nie wpływa pozytywnie na odczucie seksualne. Często, więc po pewnym czasie para szuka nowych doznań poprzez wprowadzenie do swojego życia łóżkowego zabawek erotycznych. Dużych rozmiarów wibrator lub gry erotyczne mogą na nowo rozpalić pożądanie między kochankami. Ciekawą opcją na pobudzenie życia seksualnego jest też zmiana miejsca, w którym się kochamy. Jeżeli od kilku lat ciągle robimy to w łóżku, może okazać się, że to jest jedna z przyczyn słabego pożądania. W jakich miejscach można, więc uprawiać seks, aby poprawić swoje życie seksualne?

Czy seks w kuchni może być podniecający?

Jednym z najczęściej polecanych miejsc do uprawiania seksu jest nasza kuchnia. Przyda się na pewno kawałek dużego blatu, aby było miejsce na wygodną penetrację. Najlepszą pozycję można przyjąć, kiedy partnerka siedzi na blacie, a partner wchodzi z nią od przodu opierając się o blat. Seks w kuchni jest o tyle ciekawy, że możemy uprawiać go spontaniczny sposób. Partner jest w stanie, bowiem tak po prostu zacząć pieścić swoją partnerkę podczas normalnego przygotowywania posiłku. Tak zaskoczona kobieta na pewno będzie znaczniej bardziej podniecona niż przed planowanym seksem w sypialni.

Seks w łazience, czy jest wygodny?

W łazience seks może być bardzo wygodny i przyjemny, ale należy pamiętać o kilku aspektach. Przede wszystkim najlepiej kochać się pod prysznicem, gdzie mamy dużo miejsca. Partnerka może wypiąć się do partnera tyłem, opierając się o ścianę. Krople wody spadające z prysznica na pewno wprowadzą dodatkową porcję podniecenia.

Należy unikać seksu w małych wannach, gdzie po prostu będzie dla nas za mało miejsca, a śliska powierzchnia może dać nam jedynie dużo frustracji. Jeżeli jednak posiadamy dużą wannę – najlepsza jest narożnikowa, to możemy zaplanować wspólną kąpiel. Dużo piany, lampka szampana oraz płatki róż wokoło, na pewno nadadzą wyjątkowej atmosfery, co pozytywnie wpłynie na nasze odczucia seksualne.

Seks w przymierzalni, czy wypada?

Wiele par podnieca sytuacja, kiedy istnieje ryzyko, że ich igraszki mogą obserwować lub słyszeć inni ludzie. Najczęściej pary decydują się na stosunek w sklepowych przymierzalniach w dużych centrach handlowych. Ważne jest, aby kabina byłą obszerna, warto, więc wybrać się do takiej przystosowanej dla osób niepełnosprawnych. Dość głośna muzyka w tle sklepu zapewnia pewne poczucie, że nikt nie usłyszy naszych uniesień. Warto jednak mieć się na baczności, ponieważ przez cienkie ścianki, osoba w sąsiedniej kabinie może zorientować się, co robimy. Należy też wybierać taką przymierzalnię, gdzie możemy zamknąć się od środka. W przypadku kabin z zasłonami, może ktoś nam niechcący przyłapać w samym środku seksu! Stosunek w przymierzalni na pewno dla wielu par będzie bardzo podniecający, należy jednak pamiętać, że grozi nam mandat w przypadku, kiedy ktoś nas przyłapie.

Seks w aucie – jak to zrobić żeby było wygodnie?

Wielu nastolatków uprawia seks w samochodzie. Doświadczona para na pewno przeżyje wspaniałe chwile, kiedy choć raz zmieni sypialniane łóżko na tylną kanapę swojego samochodu. Warto jednak kochać się w aucie, które zapewnia dość dużo miejsca. Jeżeli mamy taką możliwość to kochać się możemy przy rozłożonej kanapie, co sprawi, że partnerka może położyć się, co zapewni wygodną i przyjemną penetrację. Stosunek w samochodzie powinien odbyć się w ustronnym miejscu, żeby nie narazić się na fakt, że ktoś będzie mógł nas podglądać.

Seks w plenerze, – kto się odważy?

Popularny jest ostatnio seks na łonie natury. Często wyobrażamy sobie go, jako stosunek na łące w wysokiej trawie. Jest to dość dobry pomysł, szczególnie, jeżeli połączymy go z małym piknikiem. Warto wybrać się w nieco ustronne – mniej uczęszczane przez ludzi miejsce, aby nie natrafić na niechcianych gapiów. Dobrym miejscem na seks jest również plaża, szczególnie, jeżeli jesteśmy akurat na wakacjach. Urlop zawsze sprzyja miłosnym uniesieniom, ponieważ odkładamy na bok wszelki stres związany z życiem codziennym oraz pracą. Spontaniczny seks podczas wieczornego spaceru po plaży może być świetnym seksualnym doświadczeniem. Warto jednak zabrać ze sobą jakiś koc, ponieważ sypki piasek może być nieco mało wygodny podczas stosunku.

Jeszcze jednym miejscem na łonie natury, które warto polecić jest las. Jest to miejsce, gdzie łatwo można znaleźć ustronne miejsce, gdzie możemy poddać się miłosnym uniesieniom.