Czym jest petting

Czym jest petting

Informacje 1 rok temu Dodane przez 0 komentarzy

Zapewne nie raz słyszeliście słowo "petting", ale nigdy nie przyszło na myśl czym właściwie jest. Wiele osób go uprawia i nawet nie ma pojęcia, że to ma nawet własną nazwę.

Co to jest petting?

Petting jest to inaczej seks bez penetracji, czyli taki rodzaj aktywności seksualnej gdzie nie zachodzi penetracja penisa w pochwie lub odbycie. Mówiąc dosłownie są to wszelkiego rodzaju pocałunki, gra wstępna, dotykanie penisa czy stymulacja łechtaczki swojej partnerki. Dodatkowo zalicza się do tego seks oralny, a także seks hiszpański.

Jaki jest cel pettingu?

Głównym celem pettingu jest zbliżenie obojga partnerów do siebie oraz rozładowanie napięcia seksualnego w postaci osiąganego orgazmu. Podrzędnymi celami mogą być wzajemne poznawanie swoich ciał oraz reakcji na pewne bodźce.

Petting uprawia wiele par, które jeszcze nie przeszły inicjacji seksualnej, ale także są to pary które mają wieloletnie doświadczenie seksualne i petting uprawiają w celu urozmaicenie swojego życia erotycznego.

Jak można urozmaicić petting?

Petting jako zbliżenie obojga partnerów można bez problemu urozmaicać wedle swoich upodobań. Bez problemu można używać jakiekolwiek gadżety erotyczne czy nawet akcesoria do krępowania takie jak liny czy kajdanki. Można także drażnić swojego partnera piórkami do pieszczot, a także korzystać z dobrodziejstw spankingu. Wszystko pod warunkiem, aby nie doszło do penetracji.

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje