Czym jest boot fetysz

Czym jest boot fetysz

Boot fetysz jest powiązany z fetyszem stóp, można stwierdzić, że to jedna z jego odmian lub rozgałęzień. Fetyszyści stóp to nazwa ogólna, ale niektórzy z nich wolą stopę ubraną, a nie koniecznie bosą. Boot fetysz to obcowanie z butami zazwyczaj pań. Boot fetish to pojęcie ogólne odnoszące się do wszystkich butów, ale ich miłośnicy dzielą je jeszcze na podkategorię na przykład shoejob.

Każdy ma swoje ulubione buty, jedni wolą buty na wysokich obcasach, inni sandały, adidasy, a jeszcze inni wysokie kozaki. Każde buty mają swoich zwolenników. Fetysz ten jest bezpośrednio powiązany z fetyszem stóp i kto posiada fetysz na punkcie butów posiada też fetysz stóp z kolei odwrotnie już niekoniecznie, choć w większości przypadków tak jest. Fetysz stóp i to co z nim powiązane to jedne z najpopularniejszych fetyszy mające bardzo wielu zwolenników. Jeżeli seks ma być udany i dawać satysfakcje fetysze są potrzebne, a osoby je posiadające powinny mówić o nich swoim partnerom, bo tylko w ten sposób seks będzie udany i satysfakcjonujący.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Co to jest psellismofilia

Co to jest psellismofilia

Jeśli mowa o bodźcach seksualnych zwanych fetyszami może nimi stać się dosłownie wszystko. Nawet czy...

Knismolagnia

Knismolagnia

Bycie łaskotanym, to czynność, którą jedni lubią, a inni nie. Dla niektórych może być...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz