Czym jest Arachnefilia

Czym jest Arachnefilia

Arachnefilia jest jednym z wielu fetyszy, jednak dla niektórych osób może wydawać się on przerażający i wręcz niemożliwy do zaakceptowania. Nie jest to ten rodzaj fetyszu, który jest niebezpieczny dla innych, wywołuje kontrowersje lub odruchy wymiotne, ale dla pewnych osób będzie on trudny do „przełknięcia”. Arachnefilia to fetysz, gdzie bodźcem seksualnym są pająki.

Dla ludzi, którzy nie cierpią pająków i panicznie się ich boją taki fetysz jest nie do uwierzenia ich zdaniem to niemożliwe, aby kogoś podniecały tak ohydne i przerażające stworzenia, a jednak pająki są dla niektórych bodźcem do pobudzenia seksualnego. Obcowanie z pająkami może odbywać się na różne sposoby. Najczęściej jest to po prostu dotykanie, głaskanie, a nawet całowanie chodzącego po ciele pająka lub pająków, bo nikt nie powiedział, że musi to być jeden pająk, może być ich kilka lub nawet kilkanaście spacerujących po ciele. Preferencje co do pająków także są różne mogą być to małe pająki, duże pająki, średnie pająki, pojedyncze sztuki lub cała armia pająków. Nikt też nie zabroni „zabaw” z pająkami jadowitymi jeśli ktoś chce poczuć dodatkową adrenalinę i zabawiać się z czarną wdową to jego sprawa.

Powszechnie wiadome jest, ze fetysze mogą przyjmować najróżniejsze formy, a fetysz arachnefilia tylko to potwierdza. Mało tego można nawet powiedzieć, ze porównują go z innymi fetyszami, ten fetysz jest całkiem normalny.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Co to jest psellismofilia

Co to jest psellismofilia

Jeśli mowa o bodźcach seksualnych zwanych fetyszami może nimi stać się dosłownie wszystko. Nawet czy...

Knismolagnia

Knismolagnia

Bycie łaskotanym, to czynność, którą jedni lubią, a inni nie. Dla niektórych może być...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz