Czym jest Arachnefilia

Czym jest Arachnefilia

Informacje 2 miesiące temu Dodane przez 0 komentarzy

Arachnefilia jest jednym z wielu fetyszy, jednak dla niektórych osób może wydawać się on przerażający i wręcz niemożliwy do zaakceptowania. Nie jest to ten rodzaj fetyszu, który jest niebezpieczny dla innych, wywołuje kontrowersje lub odruchy wymiotne, ale dla pewnych osób będzie on trudny do „przełknięcia”. Arachnefilia to fetysz, gdzie bodźcem seksualnym są pająki.

Dla ludzi, którzy nie cierpią pająków i panicznie się ich boją taki fetysz jest nie do uwierzenia ich zdaniem to niemożliwe, aby kogoś podniecały tak ohydne i przerażające stworzenia, a jednak pająki są dla niektórych bodźcem do pobudzenia seksualnego. Obcowanie z pająkami może odbywać się na różne sposoby. Najczęściej jest to po prostu dotykanie, głaskanie, a nawet całowanie chodzącego po ciele pająka lub pająków, bo nikt nie powiedział, że musi to być jeden pająk, może być ich kilka lub nawet kilkanaście spacerujących po ciele. Preferencje co do pająków także są różne mogą być to małe pająki, duże pająki, średnie pająki, pojedyncze sztuki lub cała armia pająków. Nikt też nie zabroni „zabaw” z pająkami jadowitymi jeśli ktoś chce poczuć dodatkową adrenalinę i zabawiać się z czarną wdową to jego sprawa.

Powszechnie wiadome jest, ze fetysze mogą przyjmować najróżniejsze formy, a fetysz arachnefilia tylko to potwierdza. Mało tego można nawet powiedzieć, ze porównują go z innymi fetyszami, ten fetysz jest całkiem normalny.

Tagi

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje