Czy jest raptofilia

Czy jest raptofilia

Informacje 6 miesięcy temu Dodane przez 0 komentarzy

Raptofilia to jeden z wielu fetyszy. Należy on do kategorii sadyzm. Raptofilia jest pewną odmianą sadyzmu ludzie z tym fetyszem osiągają satysfakcje seksualną poprzez gwałt na swoich partnerach. Seks jest brutalniejszy i „ostrzejszy” niż w przypadku zwykłego uprawiania seksu.

Osoby z tym fetyszem lubią jak ich partner stawia opór/opiera się wówczas satysfakcja seksualna jest jeszcze większa. Jeśli jest to udawane dla celów seksualnych i po to, aby zwiększyć przyjemność, to nikomu nie przeszkadza, a przynajmniej nie powinno, jeśli komuś to się podoba to jego sprawa. Jednak czasem dochodzi do prawdziwych gwałtów, bo nie każdego zadowoli „udawany” gwałt. To jeden z tych fetyszy, który może okazać się niebezpieczny.

Jak już wspomniałem fetyszy jest bardzo wiele i są one bardzo różne. Na ich bogatej liście znajdują się również fetysze niebezpieczne, a raptofilia choć może okazać się w niektórych przypadkach niebezpiecznym fetyszem, to istnieją fetysze jeszcze groźniejsze i stwarzające większe niebezpieczeństwo.

Tagi

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje