Co to jest trichofilia

Co to jest trichofilia

Seks jest jednym z ważniejszych elementów w życiu człowieka. Każdy chce z niego czerpać jak największą przyjemność, a do tego potrzebne są odpowiednie bodźce. Nic zatem dziwnego, że lista różnych fetyszy jest bardzo długa i bogata.

Jednym z fetyszy znajdującym się na tej liście jest Trichofilia. Trichofilia jest fetyszem włosów, ale nie tylko tych na głowie, ale wszystkich włosów znajdujących się na ciele. Wielu mężczyzn lubi długie włosy u kobiet, kobiety też mają fryzury, które mniej i bardziej lubią u mężczyzn. Jednak dla niektórych osób wszelkie włosy na ciele to źródło podniecenia. Fetysz taki jak już wspomniałem nazywany jest profesjonalnie – trichofilia. Fetysz nie jest ani szkodliwy, ani niebezpieczny. Każdy ma swój bodziec, który pobudza go mniej i bardziej. Trichofilia jest po prostu kolejnym fetyszem, dzięki któremu pewne grupy ludzi są wstanie doznać maksymalnej satysfakcji seksualnej, co w seksie jest przecież najważniejsze, a jak widać bez fetyszy byłoby to niemożliwe, a przynajmniej dla niektórych osób.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Co to jest psellismofilia

Co to jest psellismofilia

Jeśli mowa o bodźcach seksualnych zwanych fetyszami może nimi stać się dosłownie wszystko. Nawet czy...

Knismolagnia

Knismolagnia

Bycie łaskotanym, to czynność, którą jedni lubią, a inni nie. Dla niektórych może być...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz