Co to jest trampling

Co to jest trampling

Trample lub inaczej trampling są to czynności seksualne związane z deptaniem swojego partnera. Najczęściej to kobiety są stroną deptającą, a mężczyźni stroną deptaną.

Deptać można bosymi stopami lub ubranymi w pończochy, skarpety oraz najróżniejsze rodzaje butów – sandały, buty na wysokim i niskim obcasie, adidasy, ciężkie wojskowe buty itp. Wszystko zależy od upodobań. Samo trample też może mieć formy bardzo łagodne, gdzie wystarczy niewielki kontakt ze stopami, tak zwane umownie umiarkowane, gdzie depcze się swojego partnera w sposób umiarkowany oraz bardzo ostre po wręcz ekstremalne zostawiające siniaki i inne ślady na ciele, oczywiście wszystko za zgodą partnera, po prostu taki rodzaj zabaw, igraszek lub seksu jest dla kogoś podniecający. Jak wiadomo seks ma dawać maksymalną przyjemność i być odskocznią od różnych problemów, a żeby tak było to każdy musi uprawiać taki rodzaj seksu lub „zabawiać się” w to co daje mu największą satysfakcję.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Co to jest psellismofilia

Co to jest psellismofilia

Jeśli mowa o bodźcach seksualnych zwanych fetyszami może nimi stać się dosłownie wszystko. Nawet czy...

Knismolagnia

Knismolagnia

Bycie łaskotanym, to czynność, którą jedni lubią, a inni nie. Dla niektórych może być...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz