Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje
Co to jest Strap On Dildo

Co to jest Strap On Dildo

Informacje 1 tydzień temu Dodane przez 0 komentarzy

Strap-On najprościej można wytłumaczyć, że jest to proteza penisa, chociaż zwyczajne dilda czy wibratory też w pewnym sensie można nazwać protezami penisa to dildo strap-on trzeba w jakiś sposób przymocować do ciała.

Dilda strap-on mają bardzo dużo zastosowań. Na początku wykorzystywane były przez pary homoseksualne(lesbijki), ale z czasem wiele par heteroseksualnych używają strap-ona do różnych zabaw np. do peggingu. Należy nadmienić, że dildo w przypadku strap-on często jest tylko w nazwie, ponieważ wiele takich dild posiada także funkcję wibracji, więc tak jakby są to wibratory strap-on.

Dilda strapon możemy podzielić na kilka rodzajów ze względu na sposób ich mocowania do ciała:

  • Dilda strap-on na uprzęży(pasie) – dildo lub wibrator jest przycowany do specjalnego pasa, które jest zakładane przez osobę, która ma być aktywna podczas zabawy. Takie uprzęże strap-on często są regulowane lub na gumce, aby pasowały do większości sylwetek.
  • Dilda strap-on wkładane do pochwy lub pochwy i odbytu – wyglądem bardzo przypomina zwykłe dildo lecz tylko pozornie. Kobieta wkłada do pochwy(lub pochwy i odbytu – w zależności od rodzaju) jedną stronę, a drugą stroną penetruje swojego partnera. Taki rodzaj dild jest pozornie wygodniejszy. Z problemów jakie można spotkać to po prostu wypadanie lub osuwanie się dilda. Aby w pełni wykorzystać należy wykonywać ćwiczenia mięśni kegla.
  • Dilda strap-on mocowane na penisie – dilda specjalnie wykonane do podwójnej penetracji swojej partnerki(seks tradycyjny oraz analnym w jednym). Zazwyczaj posiadają dwie elastyczne gumki do założenia na penisa oraz mosznę, aby były lepiej przymocowane.
  • Dilda strap-on jako proteza penisa – w celu zwiększenia jego rozmiarów. Zakładane bezpośrednio na penisa, czasami razem z pasem aby byłby bardziej przyległe do ciała mężczyzny.

Ten rodzaj zabawki erotycznej posiada także wiele odmian ze względu na jego zastosowanie jeśli chodzi o budowę samego dilda. Inne strap-ony będą dla par homoseksualnych, inne dla hetereseksualnych, a jeszcze inna budowa jako sama proteza penisa.

Jeśli to kobieta zakłada strap-ona to są dostępne modele z małymi dildami wewnątrz uprzęży. Dzięki zastosowaniu dodatkowych dild, kobieta która zakłada takiego strap-ona także jest dodatkowo stymulowana.

Tagi

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

To Top