Co to jest salirofilia

Co to jest salirofilia

Zapewne większość ludzi nie lubi być brudna, zaniedbana, potargana. Zazwyczaj nie lubi też, gdy ich partner o siebie nie dba, jest brudny, chodzi w rozdartych ubraniach, czy ma tłuste, klejące włosy, Kluczowe jest słowo „zazwyczaj”, ponieważ istnieje fetysz, który brzydzi się czystymi i zadbanymi partnerami, a im brudniejszy, bardziej rozczochrany i ogólnie zaniedbany partner tym lepiej.

Salirofilia, bo o nim mowa to fetysz, który polega na czerpaniu przyjemności erotycznej z zabrudzenia swojego partnera, rozdarcia mu ubrań, ogólnie zrobienia z niego osobę brudną i zaniedbaną. Zanim dojdzie do jakiś czynności seksualnych, należy umorusać drugą stronę błotem, zniszczyć makijaż, czy rozpruć ubrania. Nie jest to fetysz, który polega na wyrządzaniu krzywdy, chodzi w nim tylko o zepsucie wyglądu. Dla wielu osób, które myją się przed stosunkiem, taki fetysz wydaje się delikatnie mówiąc dość dziwny, lecz o gustach się nie dyskutuje. Ludzie i ich gusta są różni i dlatego powstało aż tak wiele różnych fetyszy. Jeśli kogoś podnieca seks z brudnym partnerem, to jego indywidualna sprawa. Najważniejsze, aby seks sprawiał przyjemność, a fetysz salirofilia to umożliwia.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Co to jest psellismofilia

Co to jest psellismofilia

Jeśli mowa o bodźcach seksualnych zwanych fetyszami może nimi stać się dosłownie wszystko. Nawet czy...

Knismolagnia

Knismolagnia

Bycie łaskotanym, to czynność, którą jedni lubią, a inni nie. Dla niektórych może być...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz