Jedni uważają to za ohydne, dla innych fantazja którą zawsze chcieli spełnić, a jeszcze inni spełniają ją i sobie chwalą. Ma kilka nazw i są nimi rimming, rimjob lub rzadziej zwany anilingus. Najprościej mówiąc jest to po prostu lizanie pupy swojego partnera. Wiele osób tutaj kończy już czytanie, inni zapewne będą bardziej zaciekawieni i zapraszam ich do dalszej części artykułu.

Rimming - czym jest

Jest to rodzaj seksu oralnego, gdzie pieszczony jest odbyt przez drugą osobą z użyciem języka. Sam rimming jest niezwykle prosty, jest nawet dużo prostszy niż cunnilingus czyli po prostu minetka.

Odbyt jest niesamowicie unerwiony(posiada mnóstwo zakończeń nerwowych) dlatego rimming dla wielu osób jest bardzo podniecający. Statystycznie to mężczyźni częściej są stroną aktywną w tym rodzaju gry wstępnej. Powodów może być wiele np. obawy przed utratą męskości lub że ich partnerka weźmie to za ciągoty homoseksualne, co w sumie samo sobie przeczy jeśli akurat uprawiają seks heteroseksualny.

Jak się przygotować do rimmingu

Tu należy podkreślić, że zaufanie do partnera oraz higiena odgrywa znaczącą rolę. Rimmingu nie robi się z osobą, którą poznało się w klubie czy w aplikacji randkowej.

Pamiętaj, że nie musisz od razu robić lewatywy. Wystarczy dokładnie umyć odbyt i wejście do odbytu, najlepiej mydłem antybakteryjnym. Dokładne ogolenie okolic odbytu także będzie dobrym pomysłem.

Higiena jest ważna podczas robienia anilingus, ponieważ załapanie jakiejkolwiek choroby przenoszonej drogą płciową jest dużo większe. Jeśli masz wątpliwości to najpierw przebadaj się, aby w przyszłości nie było problemów z chorobami takimi jak:

  • opryszczka,
  • chlamydia,
  • rzeżączka.

Jak zrobić rimming

Nie spiesz się. Nie oglądaj filmów pornograficznych, ponieważ to co jest tam przedstawione nijak ma się do rzeczywistości. Najbardziej podniecający rimming dla obojga partnerów jest wtedy kiedy robicie to wolno i zmysłowo. Powoli zbliżając się do właściwego miejsca.

Poproś partnerkę/partnera, aby Tobie pomogła rozchylić pośladki wtedy mając jedną rekę wolną możesz dodatkowo pieścić penisa/łecztaczkę lub penetrować ją jej ulubionym dildo. Podgryzanie, szczypanie czy nawet klapsy dla wielu osób też jest dobrym połączeniem z anilingus. Pomysłów może być wiele na robienie rimmingu tak jak i tradycyjnego seksu oralnego.

Rimming można uprawiać na wiele sposobów. Przez lizanie, całowanie lub wysuwanie i wsuwanie języka. Wszystko zależy od upodobań partnerów.

Jak namówić partnera do rimmingu

Tu nie ma nic odkrywczego w porównaniu z innymi fantazjami. Najlepiej rozmową, a na pierwszy raz polecam zrobić rimming pod prysznicem. Jeśli uwielbiacie ostrzejszy i sprośny seks to uważam, że ten temat jest do dyskusji.