Gadżety erotyczne i ich mnogość potrafią czasami przyprawić o zawrót głowy. Producenci prześcigają się w coraz to ciekawszych rozwiązaniach i momentami nie sposób być na bieżąco. Niektóre z nich rewolucjonizują życie seksualne, inne natomiast wydają się tylko opcjonalnym dodatkiem.

Czym jest pas cnoty?

Pasy cnoty to wbrew pozorom nie są nowoczesne gadżety, które znamy od niedawna. Już w XII-wiecznej Europie były one bardzo często wykorzystywane wśród wyższych warstw społecznych. Nakładano je kobietom, aby te powstrzymywały się od cudzołóstwa oraz masturbacji. Co więcej, wówczas ich mężowie mogli spokojnie wybrać się w daleką podróż, bowiem zabierali ze sobą klucz do pasa.

Czym jest męski pas cnoty?

Co ciekawe, istnieją także odpowiedni damskich pasów cnoty dla mężczyzn. Najczęściej składają się one z drucianego pojemnika, który osłania genitalia. Często przybierają także formę plastikowych bądź gumowych ochraniaczy, pokrywających całe prącie. Zdarzają się także modele w wersji stalowej. Podczas dokonywania wyboru warto jednak zwrócić uwagę na materiał i jego specyfikację. Powinien on być odpowiedni do kontaktu z wrażliwą skórą penisa, aby nie nabawić się podrażnień czy uczulenia.

W męskim pasie cnoty można swobodnie oddawać mocz czy utrzymywać codzienną higienę. Co więcej, odpowiednio założony nie będzie w ogóle widoczny spod ubrań. Nikt się nie dowie, że masz go na sobie. W gruncie rzeczy można w nim robić wszystko oprócz oczywiście uprawiania seksu czy dokonywania innych figli. Cóż, takie jest przecież jego przeznaczenie.

Po co nakłada się męski pas cnoty?

W zasadzie takie gadżety nie mają większego przeznaczenia. Bądź co bądź, to zabawka erotyczna, z którą możemy oddać wodzę swojej fantazji. Być może będzie to zarazem dobry sposób na wyjście z rutyny seksualnej ze swoją partnerką lub sposób na poszerzenie horyzontów i spróbowanie czegoś nowego? Wystarczy założyć pas, zamknąć kłódkę i oddać klucz swojej ukochanej.

Pas cnoty, zarówno ten damski, jak i męski, jest najczęściej wykorzystywany przez miłośników BDSM. Ich użytkownicy oddają stery swoim partnerom i stają się zarazem od nich całkowicie zależni. W przypadku mężczyzn istotna jest także kumulacja narastającego w penisie ciśnienia. Dzięki temu końcowy orgazm staje się o wiele silniejszy, a wytrysk bardzo pokaźny, co z kolei chwalą sobie partnerki.

Męskie pasy cnoty i ich rodzaje

Wyróżniamy wiele rodzajów tych gadżetów. Ich wybór zależy tylko od Twoich preferencji. Warto jednak wcześniej zwrócić uwagę na rozmiar, który jest kluczowy przy doborze tego typu zabawek.

Pas cnoty męski stalowy

To najpopularniejszy wybór wśród fanów BDSM. Takie modele najbardziej przypominają starodawne pasy. Z reguły posiadają oddzielne miejsce na całe prącie oraz otwór na zablokowanie jąder. Nie jest to jednak rozwiązanie do codziennego noszenia, bowiem mogą one być nie tylko widoczne pod ubraniami, ale także niewygodne.

Pas cnoty męski plastikowy

To propozycja, która sprawdzi się do noszenia na co dzień. Pasy plastikowe są niewidoczne, gdyż wystarczy je tylko odpowiednio ułożyć. Są one zarazem nieco wygodniejsze od stalowych odpowiedników. Warto zwrócić uwagę na średnicę ringów, aby jak najlepiej dopasować gadżet do penisa.

Pas cnoty męski gumowy

Silikonowe pasy będą najwygodniejsze, jeżeli użytkownikowi zależy na codziennym noszeniu. Tutaj nie trzeba skupiać się na doborze rozmiaru, ponieważ nakładka jest bardzo rozciągliwa i sama dopasuje się do rozmiaru członka. Na pewno będzie zarazem przyjemniejszy w dotyku niż stalowe czy plastikowe odpowiedniki.

Pas cnoty męski to ciekawy gadżet, który warto wziąć pod uwagę. Może doświadczycie wspólnie nowych doznań seksualnych i odkryjecie się na nowo?