Co to jest miłość hiszpańska

Co to jest miłość hiszpańska

Miłość hiszpańska inaczej zwana stosunkiem międzypiersiowym może być wyłącznie wykonywana w stosunku hetereseksualnym. Nie chodzi tutaj o jakiekolwiek poglądy, a o naturę człowieka. Do wykonania miłości hiszpańska potrzebne są piersi oraz penis partnera.

Czym jest miłość hiszpańska

Miłość hiszpańska jest rodzajem pieszczot pomiędzy partnerami, które mogą być elementem gry wstępnej. Polega na umieszczeniu penisa pomiędzy piersiami kobiety. Partnerka ściska do siebie obie piersi, aby jak najbardziej do siebie przylegały. Pieszczoty mogą przypominać penetrację, można bez problemu robić jakiekolwiek ruchy piersiami lub sam partner może wykonywać ruchy posuwisto-zwrotne pomiędzy piersiami.

Miłość hiszpańska polega na zaspokojeniu tylko partnera. Może tak się zdarzyć, że partnerkę także stymuluje zaspokojenie swojego mężczyzny. W końcu w tej zabawie jest przedmiotem pożądania swojego partnera.

Niestety nie wszystkie kobiety są w stanie wykonać miłość hiszpańską, ze względu na zbyt mały rozmiar piersi. W tym wypadku jednak rozmiar ma znaczenie. W niektórych przypadkach nawet mocno ściśnięcie piersi nic nie daje, więc czasami warto sobie odpuścić tą zabawę, aby nie denerwować i nie zniechęcać się niepotrzebnie.

Miłość hiszpańska – porady

  • Miłość hiszpańska i francuska(seks oralny) to idealne połączenie na element gry wstępnej.
  • Jeśli partnerka wymaga większej stymulacji w okolicach piersi możecie użyć zacisków na sutki.
  • Twój partner będzie zniebowzięty, kiedy po wszystkim pozwolisz mu skończyć na Twoje piersi lub twarz.
  • Miłość hiszpańska powinna być uprawiana za obopólną zgodą.
  • Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z lubrykantu, dzięki temu unikniecie obtarć członka czy piersi. W tej sytuacji nawet wymagany byłby lubrykant smakowy.
  • Wybór dobrej pozycji do miłości hiszpańskiej to połowa sukcesu. Dla niektórych osób wykonywanie tego rodzaju stosunku za pierwszym razem bywa niezwykle utrudnione, chociaż w teorii wydaje się wszystko proste.

Pozycja do miłości hiszpańskiej

Kobieta leży na plecach, mężczyzna klęczy

Najbardziej popularna pozycja do miłości hiszpańskiej, w której to kobieta leży na plecach a mężczyzna siada rozkrakiem umieszczając swojego penisa pomiędzy jej piersiami. Pozycja dosyć uniwersalna, ponieważ to mężczyzna może ścisnąć odpowiednio piersi lub podczas zabawy może dodatkowo pierscić łecztaczkę partnerki.

Mężczyzna leży, kobieta klęczy rozkrakiem

Pozycja odwrotna do poprzedniej. W tej sytuacji mężczyzna leży, a kobieta siada rozkrakiem mając nogi partnera pomiędzy swoimi lub klęczy pomiędzy jego nogami. Tą pozycję można także wykonać na brzegu łóżku, gdzie kobieta będzie klęczała przed łóżkiem,

Mężczyzna stoi, kobieta siedzi/klęczy

Pozycja w której to mężczyzna stoi przed partnerką, która siedzi na krześle lub innym siedzisku. Tą pozycję można także wykonać gdy mężczyzna stoi, a kobieta klęczy. Wszystko zależy od wysokości partnerów. Najlepiej przy wybieraniu tej pozycji wziąć to pod uwagę.

Mężczyzna siedzi, kobieta klęczy

W tej pozycji to mężczyzna siedzi na krześle lub siedzisku, a kobieta przed nim klęczy.

Niestety pozycji do miłości hiszpańskiej nie ma za dużo, ale uważam że wszystkie przedstawione warto przetestować i sprawdzić, która najlepiej się dla Was nada.

 

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Chcesz rozpalić zmysły twojego faceta i wprowadzić nową jakość do waszego życia erotycznego? Kup bodystocking!

Chcesz rozpalić zmysły twojego faceta i wprowadzić nową jakość do waszego życia erotycznego? Kup bodystocking!

Miłość i pożądanie to jedne z największych darów, jakimi ludzkość została obdarzona. W związk...

Co to jest salirofilia

Co to jest salirofilia

Zapewne większość ludzi nie lubi być brudna, zaniedbana, potargana. Zazwyczaj nie lubi też, gdy ich...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz