Co to jest fornifilia

Co to jest fornifilia

Fornifilia jest jednym z wielu fetyszy. Tym razem jest to fetysz związany z upodobaniem do mebli, a konkretnie stanie się jednym z nich i najlepiej zostanie dodatkowo wykorzystanym jako mebel. Ktoś przyjmuje pozycję przypominającą taboret, to oczekuje, że jego partner wykorzysta go tak samo jak to robi się z taboretami, czyli będzie na nim siedział.

Oczywiście można też „bawić się” samemu i po prostu udawać meble, ale wówczas przyjemność jest dużo mniejsza. Można udawać różne meble, na które pozwalają fizyczne możliwości ciała – taboret, krzesło, łóżko, podnóżek i inne pomysłowe meble, które można symulować. Nie jest to fetysz nadzwyczaj popularny, a innym może wydawać się nawet trochę dziwny, ale to po prostu kolejny fetysz, bez którego jakaś grupa ludzi nie byłaby wstanie mówić o udanym seksie. Fetysze są w seksie bardzo potrzebne i to się nie zmieni. Fornifilia to fetysz jeden z wielu, ale dla pewnej grupy osób kluczowy i najważniejszy w seksie, aby byli wstanie osiągnąć to co jest w seksie najważniejsze, czyli przyjemne doznania.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Co to jest psellismofilia

Co to jest psellismofilia

Jeśli mowa o bodźcach seksualnych zwanych fetyszami może nimi stać się dosłownie wszystko. Nawet czy...

Knismolagnia

Knismolagnia

Bycie łaskotanym, to czynność, którą jedni lubią, a inni nie. Dla niektórych może być...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz