Co to jest dacryphilia

Co to jest dacryphilia

Dacryphilia jest to fetysz związany ze łzami. Osoby ze wspomnianym fetyszem lubią patrzeć na płaczących ludzi czy doprowadzać innych do płaczy na różne sposoby. Czasami jest łączony z BDSM, gdzie osoba dominująca doprowadza do płaczu swojego „niewolnika”.

Dacryphilia jest fetyszem, który można łączyć z innymi fetyszami, szczególnie związanymi z dominacją czy lekkim/średnim sadyzmem. Nie jest to fetysz jakoś wyjątkowo popularny, ale jak każdy inny fetysz ma on swoje grono zwolenników. W seksie najważniejsza jest przyjemność, a jak wiadomo, żeby ją osiągnąć trzeba robić to co sprawia najwięcej przyjemności, daje najwięcej satysfakcji, a w tym przypadku jest to patrzenie jak ktoś płacze lub doprowadzanie innych do łez zazwyczaj za ich zgodą, choć jak wiadomo nie zawsze. Osiągnięcie satysfakcji seksualnej poprzez wywołanie płaczu u innych lub patrzenie jak ktoś płacze może niektórych dziwić, jednak prawda jest taka, że są fetysze znacznie dziwniejsze i wywołujące znacznie większe emocje niż dacryphilia.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Akcesoria soft BDSM

Akcesoria soft BDSM

Każdy kto oglądał produkcje takie jak "50 Twarzy Greya" czy "365 dni" móg...

Jakie kajdanki do seksu

Jakie kajdanki do seksu

Kajdanki erotyczne to gadżet, który ma niezwykle sporą popularność wśród par wkraczają...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz