Co to jest agreksofilia

Co to jest agreksofilia

Seks kojarzy się najczęściej z kontaktem fizycznym dwóch lub więcej osób, to właśnie ten kontakt jest esencją przyjemności. Jednak nie zawsze dotyczy to fetyszy, jak wiadomo fetysze mogą przyjmować najróżniejsze formy i nie zawsze działa tu wygłaszana przez większość definicja seksu, bo w wielu fetyszach kontakt fizyczny wcale nie jest potrzebny.

Doskonałym przykładem takiego fetyszu jest agreksofilia, gdzie do pobudzenia seksualnego wystarczy podsłuchiwanie jak seks uprawiają inni. Dla wielu wyda się to pewnie dziwne, ze ktoś woli podsłuchiwać innych niż samemu uprawiać seks, jednak o gustach się nie dyskutuje. Może to być głośny sąsiad, przypadkowo spotkana para na przykład w parku czy każda inna dowolna para uprawiająca seks. Agreksofilia nie jest wyjątkiem, bo jak już wspomniałem wcześniej na liście fetyszy znajdziemy całkiem dużo takich, gdzie kontakt fizyczny jest niepotrzebny wystarczy wyobraźnia, określona sytuacja czy właśnie patrzenie na innych. Agreksofilia może wydawać się dziwna, ale jest to fetysz, który daje komuś osiągnąć satysfakcję seksualną i jest potrzebny jak i wiele innych fetyszy.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Co to jest psellismofilia

Co to jest psellismofilia

Jeśli mowa o bodźcach seksualnych zwanych fetyszami może nimi stać się dosłownie wszystko. Nawet czy...

Knismolagnia

Knismolagnia

Bycie łaskotanym, to czynność, którą jedni lubią, a inni nie. Dla niektórych może być...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz