Akcesoria do striptizu - z jakich warto korzystać?

Akcesoria do striptizu - z jakich warto korzystać?

Porady 8 miesięcy temu Dodane przez 0 komentarzy

Jeżeli Twój facet marzy tylko o tym abyś wykonała dla niego erotyczny taniec jakim jest striptiz to przecież nic nie stoi na przeszkodzi lub coś stanie w trakcie pokazu. Ale czy wiesz, że korzystając z kilku gadżetów Twój taniec stanie się bardziej zmysłowy dla Twojego partnera?

Sprawdź także nasz poradnik do striptizu.

Bielizna do striptizu

Musi być z pewnością wyzywająca. Najlepsze do tego będą pończochy, które działają niesamowicie na większość męskiej populacji. Jeżeli lubisz nosić pas do pończoch to z pewnością seksowne pończochy do pasa będą dobrym wyborem, w innym wypadku musisz się zdać na samonośne pończochy. Do tego także stringi, muszą być kuse a jednocześnie zakrywać co nieco. Szpilki będą także dobrym wyborem jeżeli potrafisz bez problemu w nich zatańczyć przed swoim partnerem. Wydłużą optycznie Twoje nogi co przy połączeniu z pończochami zrobią na Twoim facecie wrażenie.

Reszta stroju zależy wyłącznie od Ciebie. Może to być satynowy szlafrok czy seksowna sukienka w której Twój partner uwielbia oglądać, a jednocześnie dosyć szybkim i zgrabnym ruchem będziesz potrafiła ją z siebie zrzucić.

Jeżeli chodzi o kolor to najbardziej pożądanymi będą czerwony oraz czarny. Nieważne czy wybierzesz czarną czy czerwoną bielizną erotyczną, pamiętaj abyś czuła się w niej seksownie.

Kolejnym dobrym dodatkiem do seksownego stroju może być maska na oczy. Stworzy taką lekką aurę tajemniczości.

Kajdanki do striptizu

Jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych przydatny również podczas striptizu lub bardziej wymagany gadżet podczas takiego pokazu. Dzięki kajdankom erotycznym Twój partner nie będzie mógł Ciebie dotknąć podczas tańca co jeszcze bardziej rozpali jego zmysły. Bardzo przydatne podczas gdy Twój partner siedzi na krześle, wtedy możesz związać jego ręcę z tyłu i będzie mógł tylko oglądać i podziwiać.

Jeżeli nie posiadasz kajdanek czego można zamiast nich? Do skrępowania swojego faceta możesz użyć lin do krępowania lub po prostu jakiejś szarfy czy po prostu apaszki lub szalika.

Sprawdź nasze akcesoria do striptizu!

Pejcz do striptizu

Jeżeli wybrałaś opcję z krępowaniem swojego partnera to pejcz erotyczny może być niezłym dodatkiem do Twojego tańca. Może nie tyle do bicia jego lecz do drażnienia. Frędzle, które posiadają pejcze nadają się dobrze nie tylko do pieszczenia, lecz także do karania jeśli Twój partner będzie nie posłuszny. Szybko możesz go doprowadzić do porządku. Wszystko zależy od tego jaką formę tańcą przyjmiesz. Bardziej dominującą czy zmysłową. Jeżeli Twoja osobowość nie pozwala się Tobie wcielić w dominę to zamiast pejcza możesz użyć piórka do pieszczot.

Knebel erotyczny

Jeżeli Twój partner podczas pokazu za dużo mówi to dobrym rozwiązaniem będzie erotyczny knebel, który pozwoli mu zamilknąć na czas Twojego tańca.

Korek analny

Może to się wydawać dziwne, ale korek analny to dobry pomysł aby urozmaicić trochę Twój taniec. Najlepsze do tego będą dosyć małe korki, które posiadają jakiś aspekt wizualny oraz nie będą zbytnio krępowały Twoich ruchów. Może to być korek z kryształem lub po prostu ogon analny jak np. króliczy ogonek.

To tylko kilka pomysłów, aby Wasza zabawa stała się jeszcze bardziej przyjemniejsza. Najważniejsze są wyobraźnia i chęci, a z pewnością ten wieczór będzie niezapomniany.

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje