Szukasz nowych doznań erotycznych? W sypialni przytłacza Was monotonność i chcielibyście spróbować czegoś nowego? Na początek najlepszym wyborem będą korki analne. Jest wiele mitów na temat seksu analnego w które bardzo wiele osób wierzy.

Sprawdź nasz poradnik na temat seksu analnego.

Zanim zaczniesz zabawę z korkami analnymi musisz pamiętać o kilku ważnych rzeczach, aby czerpać jak największą przyjemność z tego rodzaju zabawy.

Lubrykant to podstawa

Musisz pamiętać, że odbyt nie wytwarza naturalnego śluzu jak penis czy pochwa. Konieczne jest posiłkowanie się odpowiednim lubrykantem. Bez wystarczającej jego ilości jesteś narażona na ból i otarcia, a przecież nie o to chodzi. Używaj jego więcej niż myślisz, że potrzeba. Podczas zabaw także dokładaj nawet więcej niż myślisz, że potrzebujesz.

Rodzaj stosowanego lubrykantu bardzo często zależy od materiału z którego została zrobiona Twoja zabawka. Jeśli nie wiesz jakiego lubrykantu powinnaś użyć sprawdź nasz artykuł "jaki lubrykant wybrać". Powinien rozwiać Twoje wątpliwości.

Używaj korków analnych jak z najszerszą podstawą

Nie bez powodu większość małych, analnych zabawek erotycznych na szerszą podstawę dla bezpieczeństwa. Chociaż jest to bardzo rzadko spotykane, ale nie jest to niemożliwe, aby mały przedmiot bez takiej podstawy utknął w odbycie. Dla swojego bezpieczeństwa lub Twojego partnera zawsze wybierajcie te korki analne, które mają dosyć szeroką podstawę, aby uniknąć wstydliwych wizyt u swojego lekarza.

Wybierz odpowiedni rozmiar

Jeśli dopiero co wchodzisz w tematykę zabaw analnych zacznij od małych korków analnych jakie możesz tylko znaleźć. Mogą to być korki analne na palec lub korki analne dla początkujących, które mają mniejsze rozmiary. Pamiętaj, ze Twój tyłek jest przyzwyczajony do wypychania rzeczy, nie wpuszczania ich. Nawet mała wtyczka może być bolesna, jeśli spróbujesz włożyć ją zbyt szybko i bez wystarczającej ilości lubrykantu.

Jeżeli nie masz pewności jaki rozmiar wybrać to zastanów się nad zestawem korków analnych. Jest tam kilka rozmiarów i możesz bez problemu najpierw zacząć od najmniejszego, a gdy się przyzwyczaisz kończąc na największym z zestawu.

Zobacz nasze korki analne!

Korki analne są perwersyjne tylko wtedy jeśli chcesz żeby były

Wiele osób uważa, że cokolwiek związane z anusem jest perwersyjne. Jeśli tak ci się wydaje, to tak właśnie jest. Jest wiele perwersyjnych zabaw i czynności związanych z korkami analnymi. Trening analny, zabawa w dominowaniu nad partnerem, ogony z korkami analnymi do zabaw przebieranych czy nawet jako aspekt wizualny korzystając z korków analnych z kolorowym diamencikiem.

Pamiętaj, że nie musisz korzystać z korków analnych zgodnie z ich przeznaczeniem, jeśli naprawdę to lubisz to możesz się nimi cieszyć na wiele sposobów. Ważne, jest to co dla Ciebie jest dobre i przyjemne.

Ekstremalne czyszczenie odbytu nie jest konieczne

Są osoby, które uprawiają zabawy analne tylko wtedy gdy są pewni, że są naprawdę czyści. A jeszcze inni się prawie całkowicie tym nie martwią. Pełne czyszczenie odbytu z użyciem przyrządów do lewatywy czy zwykłych gruszkach do lewatywy przy zabawach z korkami analnymi nie jest konieczne.Upewnij się tylko czy nie masz rozstroju żołądka czy biegunki, aby uniknąć przykrego widoku. Najlepiej zawsze miej pod ręką wilgotne chusteczki w razie czego. To jak czysty musi być Twój tyłek zależy wyłącznie od Ciebie.

Zabawy analne nie powinny boleć

Wszędzie możesz przeczytać, że zabawy analne bolą. Większość wypowiadających się osób na ten temat zapewne nie przygotowała się do tego odpowiednio. Jakiekolwiek zabawy analne nie powinny w ogóle boleć. Jeśli boli to albo robisz to za szybko, jest za sucho(za mało lubrykanta) lub korzystasz ze zbyt dużego korka analnego. Pamiętaj, że pieszczoty podczas zabaw analnych pozwolą się rozluźnić i zrelaksować.

Podczas korzystania z korków analnych należy pamiętać o:

  • używania lubrykantu w ilości dużo większej niż myślisz, że potrzeba
  • dobrania odpowiedniego rozmiaru korka analnego
  • wkładaj korek powoli, nie naciskaj i nie spiesz się
  • stymuluj inne części ciała pozwoli to Tobie się rozluźnić i zrelaksować.

Wszystkie te razem rady powinny pomóc ci uniknąć jakiegokolwiek bólu.